تعرفه و هزینه ثبت شرکت

اولین سوالی که اکثر متقاضیان ثبت شرکت از ما می پرسند این است که هزینه ثبت شرکت چقدر است ؟ هزینه تاسیس شرکت مهمترین از فاکتور های مهم برای افراد در انتخاب موسسه ثبتی برای سپردن کار ثبتی خود می باشد . در توضیح باید بگوییم که هزینه ثبت شرکت , هزینه ارائه خدمات است + برخی از هزینه های معمول برای آگهی روزنامه و هزینه های پستی و … بر این اساس در ادامه توضیحات تکمیلی در رابطه با ریز هزینه های ثبت شرکت ارائه می دهیم .

با مطالعه دقیق این صفحه اطلاعت کافی در رابطه با هزینه های ثبت شرکت و موسسات کسب خواهید کرد . اگر حوصله مطالعه نداشته باشید بهترین راهکار تماس با مشاورین ما است . با ما تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان ثبتی ما بهرمند شوید .

هزینه تاسیس شرکت

هزینه ثبتی شرکت در بهترین موسسه ثبتی تهران سال ۹۹

همانطور که می دانید برای انجام امور ثبتی نیاز به شخص حرفه ای و متخصص دارید تا بتواند روند کامل ثبت شرکت را بدون ایراد پیش ببرد . از این رو شما نیاز مند مشاوره از یک موسسه معتبر ثبتی می باشید تا کار خود را به این موسسه بسپارید تا در کمترین زمان امور ثبتی شما را انجام دهند . ما سعی کردیم مجموعه ای از افراد متخصص در زمینه ثبتی را دور هم جمع کنیم تا بهترین خدمات را در کمترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه کنیم . در موسسه ثبتی مدیر ثبت هزینه کار ثبتی از صفر تا صد یکبار برای مشتری اعلام می شود و تا اتمام کار هیچ مبلغی به هزینه ها اضافه نخواهد شد .

متاسفانه برخی از همکاران ما هزینه مشخصی را به مشتری نمی دهند و این موجب دغدغه فکری برای مشتری می شود . و در نهایت با هزینه خیلی بالایی کار ثبتی را برای او انجام می دهند .

نکته مهم دیگر :

علاوه بر اینکه هزینه در موسسه مدیر ثبت یکبار گفته می شود بلکه این هزینه مرحله به مرحله کار از مشتری دریافت می شود که این برای هر فردی مطلوب است و می داند تا چه مرحله ای پیشرفت داشته و چقدر هزینه پرداخت کرده این یکی از مهمترین امتیاز ما به نسبت سایر موسسات می باشد .

هزینه ثبت شرکت

ارزانترین هزینه ثبت شرکت و تعرفه در سال ۹۹

همانطور که اشاره کرده ایم ثبت شرکت یک کار خدماتی است و در اصل هزینه تاسیس شرکت نیز مشمول هزینه خدمات برای انجام امور ثبتی است و کالا یا محصول خاصی نیست که قیمت مشخص داشته باشد . از این رو هزینه ثبت انواع ثبت شرکت ها متفاوت است و هر کدام شامل هزینه های خاصی می باشند بطور مثال هزینه ثبت شرکت مسئولیت محدود با ثبت شرکت سهامی خاص متفاوت است و بستگی به پیچیدگی کارهای اداری و اساسنامه شرکتها هزینه فرق خواهد کرد باید دقت کرد در این بین بیشترین هزینه ها شامل آگهی روزنامه های رسمی و کثیرالنتشار , هزینه های واریزی به اداره ثبت شرکتها می باشد هزینه انجام خدمات نیز بخشی از کل هزینه تاسیس شرکت را شامل می شود .

هدف اصلی ما رضایت مشتریان است و با سابقه بلند مدتی که در این زمینه داشته ایم توانسته ایم با تعرفه پایین کارهای مشتریان خود را با بهترین کیفیت و کمترین زمان انجام دهیم . برای اینکه دغدغه ای نداشته باشید بهتر است کار ثبت شرکت خود را به ما بسپارید و با خیالی راحت به کارهای خود مشغول باشید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *